Türkiye'de çalışma izni , oturma izni Türk vatandaşlığına geçiş hizmeti için sizinleyiz...

Süresiz Çalışma İzni

süresiz çalışma

SÜRESİZ ÇALIŞMA İZNİ

Türkiye birçok ülkeden gelmiş yabancı uyruklu insanları barındıran bir ülkedir. Hem turizm açısından hem de iş kollarının çeşitliliği açısından önemli bir konumdadır. Yabancı uyruklu vatandaşlar ülkemizin kendilerine göre yaşanabilir, verimli bir ortam olması sebebiyle kalarak çalışmaya başlarlar. Devamlı olarak ülkemiz de ikamet eden ve çalışan yabancılar bu durumda Süresiz Çalışma İzni almak için başvuru yapmaktadırlar.

Süresiz Çalışma İzni Nasıl Alınır?

Süresiz çalışma iznine sahip olmak isteyen yabancı uyruklu personellerimiz 18 yaşını doldurmuş ve en az 5 yıl ülke sınırları içinde ikamet etmiş ve en az sekiz yıl kanuni çalışma izni olan yabancılar süresiz çalışma iznine başvurabilir olması gerekmektedir. Önemli bir sağlık sorunu olmaması kabul edilecek şartlar arasındadır. Yaşayacağı ülkenin dilini yani Türkçemizi akıcı konuşması gerekir. Bu kendi hayatını sürdürmek ve kişinin iyi anlaşılması gereken bir şarttır. Sicili ve herhangi kaydı bulunmaması da önemli şartlar arasında yer alır. İş konusunda da kendini geliştirmiş, Türkiye’ye önemli yatırımlar yapmış bir birey Süresiz Çalışma İzni almak için olumlu bir kişidir.

Bu çalışma izni gereken şartları sağlayan kişilere Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından sağlanır. Bu hak uzun araştırmalar sonucu elde edilen bir haktır. Süresiz çalışma izni yerine getirilen şartlar doğrultusunda değerlendirilir. Kişilerin başvuru kaydı için yurtiçi başvurusu sağlanır. Ülkemiz tüm güzellikleri barındıran bir ülke. Burada yaşamak, çalışmak birçok yabancı insanın isteği doğrultusundadır. Şartlarını doğru olarak tanıtan ülkemiz genel bakış açısı ile de ön planda yer almaktadır.

Süresiz çalışma izni almak için özellikle kanunları iyi bilen ve tecrübeli bir danışmanlık firmasından yardım almak sizin açınızdan olumlu sonuçlanması için fayda sağlayacaktır. Süresiz çalışma iznine sahip olan yabancı istediği her firmada herhangi bir kriter uygulanmaksızın çalışma hakkına sahip olacaktır. Bilinir ki ülkemiz de çalışma izni personele değil işverenlere verilir. Bu durumda süresiz çalışma iznine sahip olan yabancı da özgür bir şekilde istediği şartlar ve koşulda çalışma hakkı olacaktır. Size gerekli evrakların neler olduğu nasıl bir yöntem izlemeniz gerektiği konusunda kanunlar hükmün de sürekli hizmet veren sizi bu karmaşadan hızlı, güvenilir ve profesyonel şekilde kurtaracak olan kadromuzla hizmetinizdeyiz.

Detaylı bilgi için bize ulaşın.